اثر ارتباط موثر بر انگیزه و امید به زندگی زنان

اثر ارتباط موثر بر انگیزه و امید به زندگی زنان

The-effects-of-effective-communication-on-womens-psychological-motivation-and-life-expectancy0

اصول برقراری ارتباط موثر و توانایی برقراری ارتباط خوب با دیگران، یکی از مهم ترین بخش های موفقیت و یکی از مباحث مهم رشد فردی است. فرقی نمی‌کند در چه جایگاه اجتماعی قرار دارید. همسر یا پدر و مادر، مدیر یا کارمند، مدرس یا دانش آموز، مشتری یا فروشنده در تمامی موقعیت هایی که هر روز در آن قرار می‌گیرید به فن بیان قدرتمند و ارتباط سازی موثر نیاز دارید.

اما از طرفی عزت نفس زنان مسئله بزرگ همه جوامع امروزی است. عزت نفس حلقه ارتباطی یک رابطه است. نمی شود عزت نفس را از طرفین یک رابطه گرفت و انتظار ماندگاری رابطه را داشت. اگر هم یکی از طرفین در یک رابطه عزت نفس کمتری داشته باشد، حتما آسیب بیشتری خواهد دید. در واقع می توانیم حدس بزنیم چرا در ارتباطات دختران و پسران، تا 95% این خانم ها هستند که بیشترین آسیب را مخصوصا در زمان قطع رابطه متمحل می شوند!!! بله، چون عموما خانم ها از عزت نفس ضعیفتری برخوردارند. در ادامه با سایت دکتر معماری همراه باشید  …

راهکارهای عملی یک آسیب شناس و روانشناس ارتباطات  افزایش عزت نفس زنان

 

در روانشناسی مهمترن موضوع چگونگی ارتباط بین فردی است و در این میان ارتباط با جنس مخالف، پیچیده ترین موضع متخصصین روان محسوب می شود.
البته موضوع ایجاد رابطه تنها برای متخصصین روان نیست که پیچیده است و تقریبا همه انسانها به عنوان یک چالش در زندگی با آن روبرو میشوند. چالشی که تا پایان عمر همراه ما خواهد بود و اگر نتوانیم آن را مدیریت کنیم قطعا جنبه های بسیاری از زندگی ما تحت تاثیر منفی آن قرار خواهند گرفت. ما در راز موفقیت با برگزاری دوره پرواز برآنیم تا فرصت زندگی بهتر را به شما عزیزان بشناسانیم. شما با افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس تان است که میتوانید روابط عاطفی و عاشقانه، خانوادگی، شغلی و اجتماعی تان را به گونه ای درست و کنترل شده بسازید. همانگونه که همیشه آرزویش را داشته اید.

The effect of effective communication on women's motivation and life expectancy

بصورت کلی فواید مهارت ارتباط موثر چیست؟

در هر شغل و موقعیتی که باشید، توانایی برقراری ارتباط موثر با دیگران می‌تواند اتفاقات خوب زیرا را برایتان رقم بزند:

  • برایتان کلی مشتری ثابت و دائمی جمع کند.
  • روابطتان با همسر و فرزندانتان را محکم کند و بهبود ببخشد.
  • شما را برای دیگران به یک الگو تبدیل کند.
  • شما را به بهترین مدیر از دیدگاه کارمندانتان تبدیل کند.
  • و کلی اتفاقات درجه یک و عالی دیگر…

اگر تا امروز به این نکته ضروری و کارساز توجهی نکرده بودید، اصلاً نگران نباشید. همین حالا با ما همراه باشید تا 7 تکنیک کلیدی را درباره مهارت ارتباط موثر یاد بگیرید. البته قبل از آن به شما خواهیم گفت مهارت ارتباط موثر چه اجزای مهمی دارد تا با توجه به آنها بتوانیم گام بلندی را در راستای برقراری ارتباط های موثر برداریم …

 

شما کاربران عزیز سایت میتوانید برای دریافت مشاوره و ارتباط با موسسه دکتر معماری از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

021-44408865

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا